Oferta wideo

Kamerzysta na wesele – wideofilmowanie ślubu i wesela

Szukacie kamerzysty na wesele? Nasz zespół kamerzystów to twórcy, którzy uchwycą magię Waszego wielkiego dnia w każdym detalu. Dzięki naszej pasji i profesjonalizmowi stworzymy film ślubny i zatrzymamy Wasze emocje, uśmiechy i wzruszenia na zawsze. Od lat zajmujemy się fotografią ślubną, a filmowanie uroczystości to nasza specjalność. Pozwólcie nam opowiedzieć Waszą historię w niepowtarzalny sposób. Skorzystajcie z naszych usług, a my zadbamy o piękną pamiątkę dla Was!

Oferta wideo

Kamerzysta na wesele – wideofilmowanie ślubu i wesela

Szukacie kamerzysty na wesele? Nasz zespół kamerzystów to twórcy, którzy uchwycą magię Waszego wielkiego dnia w każdym detalu. Dzięki naszej pasji i profesjonalizmowi stworzymy film ślubny i zatrzymamy Wasze emocje, uśmiechy i wzruszenia na zawsze. Od lat zajmujemy się fotografią ślubną, a filmowanie uroczystości to nasza specjalność. Pozwólcie nam opowiedzieć Waszą historię w niepowtarzalny sposób. Skorzystajcie z naszych usług, a my zadbamy o piękną pamiątkę dla Was!

Kamerzysta ślubny Szczecin: Oferta filmów ślubnych

Nagrywamy wesela klasyczne do 3h, jak również teledyski weselne do 1h, które są bardziej streszczonymi oraz dynamicznymi materiałami video.

Wszystkie produkcje są kręcone w jakości kinowej FullHD 1080p.

Cena: 3 000 zł + klip na podziękowanie rodzicom – w cenie!

Oferujemy również możliwość skorzystania z dodatkowego kamerzysty oraz drona, która wykonuje ujęcia z innej perspektywy oraz zapewnia filmowi większą dynamikę – koszt:  1200 zł.

Pakiet film weselny oraz fotograf: 6 000zł.

Kamerzysta na wesele – dlaczego warto?

01

Świadectwo emocji

Dobry kamerzysta zarejestruje nie tylko wygląd, ale i emocje towarzyszące Wam i Waszym bliskim w tym wyjątkowym dniu. Błogosławieństwo rodziców, przysięga, pierwszy taniec… Te wspomnienia nabiorą głębokiego znaczenia dzięki zatrzymaniu uśmiechów, wzruszeń i spojrzeń.

02

Przypomnienie szczegółów

Szczegóły, które sami przeoczyliście w natłoku wydarzeń w dniu ślubu, zostaną uchwycone przez kamerzystów. To umożliwi Wam ponowne przeżycie ulotnych chwil, które mogłyby w przeciwnym razie umknąć.

03

Kreatywna narracja

Profesjonalny operator kamery potrafi stworzyć narrację, która odda atmosferę i unikalność Waszego wesela. Film ślubny o nie tylko zapis, ale prawdziwa opowieść, która zostanie zapamiętana na lata.

04

Dzielenie się z innymi

Reportaż ślubny z Waszego wesela to doskonały sposób, by podzielić się tym szczególnym dniem z rodziną i przyjaciółmi, którzy nie mogli być z Wami osobiście. To także cenny prezent dla przyszłych pokoleń.

05

Profesjonalne podejście

Doświadczony zespół kamerzystów dyskretnie operuje sprzętem, dzięki czemu nie przeszkadza w zabawie, a jednocześnie gwarantuje, że żadna istotna chwila nie umknie obiektywom.

06

Kreatywna edycja

Montaż wideo to sztuka, która pozwoli na stworzenie filmu pełnego dynamiki, emocji i pięknych ujęć. Profesjonaliści wykorzystają muzykę i różnorodne efekty, by podkreślić unikalność Waszego dnia.

Niepowtarzalny film ślubny: Oferta

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, gdzie możesz zobaczyć przykładowy reportaż ślubny z uroczystości. Wybierając nas, masz pewność, że ceremonia zostanie uwieczniona w najpiękniejszy sposób. Zobacz sam i sprawdź naszą ofertę!

Dodatkowe usługi

Filmowanie przy użyciu drona:

 • wyjście z domu
 • podjazd Pana Młodego pod dom Pani Młodej
 • przejazd pod kościół
 • wyjście z kościoła
 • przejazd pod salę weselną
 • ujęcie gości pod miejscem, gdzie odbywać się będzie wesele.

Koszt:  700 

Film ślubny to nie wszystko! Wykonujemy również inne usługi związane z dniem ślubu, które idealnie posłużą za pamiątkę z ceremonii:

 • sesja ślubna
 • fotograf na ślub
 • fotograf na wesele

Na Twoje zlecenie z przyjemnością podejmiemy się każdego wyzwania! Zapraszamy!

Szukasz kamerzysty lub fotografa w Szczecinie lub w okolicach?

Uzupełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą w 24h!

Kamerzysta na dzień ślubu Szczecin: FAQ

Czy wykonujemy filmy tylko w Szczecinie?

Jeśli nie mieszkasz w Szczecinie, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość! Filmy nagrywamy również na całym terenie województwa zachodniopomorskiego. Często odwiedzamy popularne miasta w naszym województwie tj. Szczecin, Koszalin, Świnoujście, Kołobrzeg, Stargard, Wałcz, Białogard, Drawsko Pomorskie, Police, Łobez czy Darłowo. W szczególnych przypadkach możemy świadczyć usługi na terenie całej Polski.

Chcielibyśmy kamerzystę oraz fotografa z jednej firmy. Czy Wasza firma oferuje taki pakiet?

Skorzystanie zarówno z usług naszego kamerzysty jak i fotografa z pewnością będzie dobrym pomysłem. W takim wypadku możemy zaoferować …

Czy utwory do filmu możemy wybrać samodzielnie?

Jak najbardziej! Zależy nam na zadowoleniu klientów, dlatego zawsze uwzględniamy ich prośby i staramy się spełnić każde życzenie.

Kamerzysta na wesele - jeden czy więcej?

To, czy lepiej będzie skorzystać z usługi jednego, czy większej liczby kamerzystów zależy od indywidualnych preferencji. W zależności od skali wesela, liczby gości i lokalizacji możecie ustalić to z nami.

Jaki jest czas oczekiwania na film ślubny?

To, ile będziecie musieli czekać na Wasz reportaż ślubny, zależy w dużej mierze od obszerności materiału, Waszych własnych preferencji co do montażu nagrania, a także od ilości innych naszych zleceń. W tej kwestii prosimy zawsze o wyrozumiałość. Przed wykonaniem zlecenia zawsze uprzedzamy i informujemy o przewidywanym czasie jego realizacji.

Jakie filmy ślubne wybierają obecnie Młode Pary?

Teledysk ślubny, reportaż ślubny, plener, a może dron? A Wy? O jakim filmie z Waszego ślubu marzycie?

 • Krótkie filmy highlight: Pary często decydują się na krótkie filmy, zwane „highlightami”, które trwają zazwyczaj od 3 do 10 minut. To taki teledysk ślubny – podsumowanie dnia ślubu, zawierające najważniejsze momenty, emocje i piękne ujęcia.
 • Film ślubny z narracją opowiadania: Coraz częściej pary wybierają filmy, które opowiadają historię ich związku, począwszy od chwil przedślubnych.
 • Film ślubny nakręcony dronem: Wykorzystywanie dronów pozwala na uzyskanie spektakularnych ujęć z lotu ptaka, które ukazują wspaniałe otoczenie i całą oprawę wydarzenia. Można w ten sposób nagrać chociażby pierwszy taniec nowożeńców.
 • Kreatywna edycja: Montaż filmu jest często tworzony w nowoczesny sposób, z wykorzystaniem efektów wizualnych i dźwiękowych, by nadać filmowi unikalny charakter.
 • Sesje przedślubne: Wideo z sesji zdjęciowych przedślubnych staje się coraz bardziej popularne. To świetny sposób na uchwycenie ostatnich momentów pary przed wielkim dniem.
 • Nietypowe ujęcia i kadry: Kamerzyści eksperymentują z nietypowymi ujęciami, perspektywami i kadrami , aby stworzyć interesujący i oryginalny film ślubny.
 • Cinematic Wedding Films: Pary decydują się na produkcje w stylu filmowym, które wykorzystują elementy filmów fabularnych, takie jak narracja, kadr, muzyka i emocje, aby stworzyć bardziej kinową jakość filmu ślubnego.