Oferta fotografia

Fotograf na wieczór panieński | Sesja zdjęciowa Szczecin

Szukasz profesjonalnego fotografa, który wykona niepowtarzalne zdjęcia z Twojego wieczoru panieńskiego? Nas zespół będzie idealnym wyborem! Zadbamy, aby uchwycić każdy moment i sprawimy, że będzie to niezapomniany czas! Daj nam szansę uczynienia Twojego wieczoru panieńskiego jeszcze bardziej wyjątkowym i zapoznaj się z naszą ofertą poniżej!

Oferta fotografia

Fotograf na wieczór panieński | Sesja zdjęciowa Szczecin

Szukasz profesjonalnego fotografa, który wykona niepowtarzalne zdjęcia z Twojego wieczoru panieńskiego? Nas zespół będzie idealnym wyborem! Zadbamy, aby uchwycić każdy moment i sprawimy, że będzie to niezapomniany czas! Daj nam szansę uczynienia Twojego wieczoru panieńskiego jeszcze bardziej wyjątkowym i zapoznaj się z naszą ofertą poniżej!

Kim jesteśmy?

Jesteśmy doświadczonym zespołem, który wie, jak sprawić, aby wyjątkowe chwile stały się wiecznymi wspomnieniami. Specjalizujemy się w robieniu zdjęć i nagrywaniu filmów, na uroczystościach, a koncie mamy wiele eventów o różnym charakterze, w tym także wieczorów panieńskich. Nasza pasja do tworzenia filmów i fotografii, połączona z umiejętnościami oraz wieloletnim doświadczeniem, pozwala nam zatrzymać czas i zachować magię Waszych chwil na zawsze.

Nieustannie doskonalimy nasze umiejętności, by dostarczać Wam materiały, które oddają esencję każdego wydarzenia. Nasz zespół nie tylko umiejętnie operuje kamerą i aparatami, ale także potrafi wczuć się w atmosferę wydarzenia, co przekłada się na autentyczność naszych materiałów.

 

Oryginalny film z wieczoru panieńskiego: Oferta

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, gdzie możesz zobaczyć nasze przykładowe prace. Zaplanowałaś imprezę, a może bardziej kameralne spotkanie dla najbliższych osób? Nieważne, gdzie ani jak świętujecie – jesteśmy tu dla Was i zapewnimy Wam najlepszą jakość zdjęć! Zobacz sama i sprawdź naszą ofertę!

Wyjątkowa sesja na wieczorze panieńskim: Dlaczego warto?

Wynajęcie fotografa na wieczór panieński to doskonały pomysł, który zapewni trwałe wspomnienia i dodatkowy element zabawy. Oto powody, dlaczego warto:

01

Profesjonalne ujęcia

Fotograf zatrzyma wszystkie zabawne, wzruszające i spontaniczne momenty, które inaczej mogłyby umknąć.

02

Bezpieczeńśtwo i spokój

Fotograf zapewni dokumentację wydarzenia, a Ty nie musisz martwić się o zdjęcia i aparaty.

03

Kreatywność w zabawie

Fotograf pomoże stworzyć zabawne i twórcze sesje, które będą wyjątkowe i dostarczą mnóstwo śmiechu.

04

Wspomnienia na lata

Zdjęcia będą przypominać o niezapomnianym wieczorze panieńskim i przywoływać uśmiech na lata.

05

Profesjonalizm

Profesjonalne zdjęcia dodają wyjątkowego charakteru i klasy wydarzeniu, podkreślając jego znaczenie.

06

Podkreślenie wspólnej chwili

Fotografie uchwycą więzi i relacje między przyjaciółkami w wyjątkowy sposób.

07

Prezent dla Panny Młodej

Gotowe zdjęcia mogą być świetnym prezentem dla panny młodej.

08

Twórcza zabawa

Fotografowanie jest świetną formą twórczej zabawy i jeszcze bardziej angażuje uczestników.

09

Uczestnictwo w chwili

Zamiast martwić się o zdjęcia, wszyscy mogą skupić się na uczestnictwie i bawieniu się.

ile kosztują nasze usługi?

Koszt usług fotografa to od 500 do 900 zł (zdjęcia mkasymalnie do 22:00) w  zależności od czasu trwania usługi, zakresu oraz dodatkowych opcji takich jak np. sesja w studio Boskie Ciao + impreza (before).

Cena before party od 250 do 400 zł. 

Oferujemy spersonalizowane podejście, dlatego możemy dostosować ofertę do Waszego budżetu i oczekiwań. Skontaktujcie się z nami, a przygotujemy dla Was szczegółową ofertę, która odpowiada Waszym potrzebom.

Szukasz kamerzysty lub fotografa w Szczecinie lub w okolicach?

Uzupełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą w 24h!

Gdzie działamy?

Mieścimy się w Szczecinie, jeśli jednak jesteście spoza tego miasta, nic nie szkodzi! Usługi świadczymy na terenie całego województwa zachodniopomorskiego. Jesteśmy do Waszej dyspozycji! Często odwiedzamy popularne miasta w naszym województwie tj. Szczecin, Koszalin, Świnoujście, Kołobrzeg, Stargard, Wałcz, Białogard, Drawsko Pomorskie, Police, Łobez czy Darłowo. W szczególnych przypadkach możemy świadczyć usługi na terenie całej Polski. Zapraszamy do kontaktu!